Новини
19.04.2022
підсумки
Підведені підсумки обласної акції "Допоможемо зимуючим птахам 2022" З підсумковим наказом можна ознайомитися за посиланням:   https://junnat.kherson.ua/opomozhemo-zimuyuchim-ptaham-2022.htm
15.03.2022
Проведення наради он-лайн
Нарада КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР 15 березня 2022 року відбулася нарада співробітників комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ...
Про Центр > Новини > Всеукраїнський семінар практикум для заступників директорів
Всі новини
13.06.2016 09:41

Всеукраїнський семінар практикум для заступників директорів


З 7 по 9 червня 2016 року заступник директора з навчально-виховної роботи Центру Коротка Тетяна Олександрівна взяла участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі для заступників директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) за темою «Сучасні форми та методи екологічної освіти і виховання в промислово розвинених регіонах України», організований Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України та комунальним закладом освіти «Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» (далі Центр).
18 представників з різних областей України мали змогу ознайомитись з сучасними напрямами роботи Центру та обмінятись досвідом з даного питання, переглянути презентацію тематичної виставки досягнень еколого-натуралістичних навчальних закладів Дніпропетровської області за концептуальними напрямами методичної роботи системи рай/міськ СЮН/ЕНЦ, попрацювати в творчих педагогічних лабораторіях: «Позашкільна екологічна освіта як системо утворюючий фактор виховного простору сільської території», «Створення інноваційного освітнього простору в позашкільному еколого-натуралістичному закладі промислового міста», «Позашкільний еколого-натуралістичний освітній заклад промислово розвиненого регіону – територія соціального партнерства».
Учасники семінару побували з екскурсіями в зоологічному музеї Дніпропетровського національного університету ім. Гончара «Тваринне різноманіття Дніпропетровщини», в Інституті зернових культур НААН України «Перспективні напрямки  науково-дослідницької роботи щодо розвитку екологічно чистого сільського господарства», в промисловій зоні та на гідроелектростанції м. Дніпродзерджинська.
Ознайомились з роботою комунального позашкільного навчального закладу «Станція юних натуралістів» Дніпропетровської міської ради за темою: «Створення комфортних умов для самореалізації та самовдосконалення креативної особистості відповідно до її здібностей та інтересів в умовах промислового міста», діяльністю комунального закладу «Дитячий екологічний центр м. Дніпродзерджинська» Дніпродзерджинської міської ради за темою «Формування інвайронментального мислення підростаючого покоління засобами музейної педагогіки» та комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Дніпропетровського району за темою «Співпраця сучасного позашкільного навчального закладу та природного заповідника»Дніпровсько-Орільський» як шлях до реалізації Концепції Загальнодержавної програми збереження біорізноманіття та Програми формування національної екологічної мережі».
Стаття Короткої Т.О. «Сучасні форми екологічної освіти і виховання позашкільного навчального закладу в умовах антропогенних змін природного середовища» ввійшла в збірник матеріалів Всеукраїнського семінару-практикуму «Освітній сервіс позашкільного еколого-натуралістичного навчального закладу».